Panucci REFUZON intervistën e Digitalb për RTSH, SHPËRTHEN keq Ilda Bejleri

Publikuar tek: sport, më 22:09 10-10-2018 Panucci REFUZON intervistën e Digitalb për RTSH, SHPËRTHEN keq Ilda Bejleri Foto ilustruese

Ditën e sotme Kombëtarja shqiptare ka luajtur në Elbasan Arena një ndeshje miqësore me Jordaninë, e cila ka dalë barazim.

Por teksa gazetarja Ilda Bejleri e priste me mikrofonin në dorë trajnerin Christian Panucci, ai ka refuazuar të japë intervistën, ndërsa ka pranuar të prononcohet për Rdio Televizionin Shqiptar.

Kjo sjellje e Panuccit ka sjellë reagimin e gazetarëve të Digitalb dhe SuperSport, të cilët kanë qenë në transmetim live duke pritur trajnerin.

Ndërkohë, Ilda Bejleri e ka cilësuar si arrogant dhe aspak korrekte sjelljen e Panuccit pasi ajo i ka drejtuar mikrofonin për ti marrë prononcimin.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007667064666748
array(1) { ["section"]=> string(81) "panucci-refuzon-intervisten-e-digitalb-per-rtsh-shperthen-keq-ilda-bejleri-137360" }