Panucci surprizon sërish: Ja formacionet zyrtare Turqi-Shqipëri

Publikuar tek: sport, më 19:15 13-11-2017 Panucci surprizon sërish: Ja formacionet zyrtare Turqi-Shqipëri

Kur na ndajnë vetëm pak minuta nga fillimi i ndeshjes mes Turqisë dhe Shqipërisë, janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

Trajneri Panuçi ka vendosur të surprizojë me formacionet, teksa ka hedhur në fushë që nga minuta e parë lojtarët e vjetër të Kombëtares dhe nuk ka futur nga minuta e parë asnjë nga të rinjtë e grumbulluar.

Turqia: Volkan, Barış, Serdar, Çağlar, Atila, Okay, Oğuzhan (K), Hakan, Cengiz, Kenan, Cenk

Shqiperia: Berisha, Hysaj, Mavraj, Veseli, Lenjani, Lilaj, Xhaka, Memushaj, Roshi, Grezda, Sadiku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068070888519287
array(1) { ["section"]=> string(68) "panucci-surprizon-serish-ja-formacionet-zyrtare-turqi-shqiperi-99422" }