Panuçi përkrah të fejuarën në momentin e vështirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:17 22-01-2018 Panuçi përkrah të fejuarën në momentin e vështirë

Samanta Togni bashkëjetuesja e trajnerit të kombëtares Kristian Panuçi ka kryer një operacion, nga ku ka dalë me sukses.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur vetë bashkëjetuesja trajnerit të kombëtares, ku ka falënderuar mjekët dhe 'dashurinë' e saj, Christian Panuçi-n.

Panuçi dhe modelja e njohur italiane janë bashkë prej disa kohës.

Ata u njohën bashkë në një spektakël televiziv Italian dhe vazhdojnë të qendrojnë bashkë shumë të lumtur.

Së fundimi Panuçi dhe Samanta Togni ishin parë bashkë duke kaluar pushimet dimërore në Shtetet e Bashkuara, ku Panuçi ka dhe një shtëpi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025169849395752
array(1) { ["section"]=> string(56) "panuci-perkrah-te-fejuaren-ne-momentin-e-veshtire-107517" }