Panuçi “shtrydh” kuqezinjtë në Durrës, Duka zbret në fushë para sfidës me Izraelin

Publikuar tek: sport, më 21:25 03-09-2018 Panuçi “shtrydh” kuqezinjtë në Durrës, Duka zbret në fushë para sfidës me Izraelin Panuci-Duka

Trajneri Cristian Panuçi ka grumbulluar lojtarët e Kombëtares para sfidës me Izraelin, sfidë që do të luhet në datën 7 shtator në “Elbasan Arena”. 

Ditën e sotme, kuqezinjtë nën drejtimin e teknikut italian kanë zhvilluar stërvitjen e parë në Durrës.

I pranishëm në seancën stërvitore të kuqezinjve ka qenë dhe presidenti i FSHF-së, Armand Duka. Kreu i FSHF-së ka vëzhguar nga afër lojtarët dhe teknikun, duke parë në këtë mënyrë performancën e këtyre të fundit në seancën stërvitore të zhvilluar ditën e sotme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zinedine ZIDANE pranë akordit me Romën
E injoroi Greqia, Panuçi thërret në Kombëtare “tradhtarin” »
Article Logic
Execution time: 0.012197971343994
array(1) { ["section"]=> string(86) "panuci-shtrydh-kuqezinjte-ne-durres-duka-zbret-ne-fushe-para-sfides-me-izraelin-133081" }