Papa pret Putinin në apartamentin privat

Publikuar tek: bota, më 17:08 04-07-2019 Papa pret Putinin në apartamentin privat

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin është takuar gjatë ditës së sotme në Vatikan me Papa Franceskun.

Ata janë takuar në salla Tronetto në apartamentin privat të Papa Framceskut në Selinë e shenjtë.

Kujtojmë që ky është takimi i tretë mes Papa Françeskut dhe Putinit në Vatikan.

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087170600891113
array(1) { ["section"]=> string(47) "papa-pret-putinin-ne-apartamentin-privat-171128" }