Paparacët nuk i ‘ndahen’ Kujtim Gjuzit, deputeti filmohet rrugëve të Tiranës duke ngrënë byrek (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:45 05-10-2019 Paparacët nuk i ‘ndahen’ Kujtim Gjuzit, deputeti filmohet rrugëve të Tiranës duke ngrënë byrek (Video) Deputeti Kujtim Gjuzi duke ngrene byrek ne makine

Deputeti Kujtim Gjuzi bëhet shpresh kryefjalë e mediave për deklaratët e bujshme që bënë por dhe veprimet dhe jetën “e shtrenjtë” që kërkon të tregojë.

Shpesh herë deputeti reklamon makinat e shtrenjta, si Mercedes Benz ML dhe një Touareg të blerë së fundmi. Mirëpo, paparëacët në Tiranë kanë filmuar Kujtim Gjuzin në një moment jo shumë të këndshëm, duke ngrënë byrek ndërsa drejton makinën, e cila nuk duket nga ato të shtrenjtat.

Nuk dihet nëse deputeti po kalon një periudhë të vështirë financiare, apo është ende në pritje të kalimit të pagës në llogarin ë  tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087440013885498
array(1) { ["section"]=> string(104) "paparacet-nuk-i-ndahen-kujtim-gjuzit-deputeti-filmohet-rrugeve-te-tiranes-duke-ngrene-byrek-video-180933" }