Paparacët shkojnë pas Cara Delevingne, por Van Damme shfaqet nga "hiçi" dhe ja çfarë bën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:15 11-04-2016 Paparacët shkojnë pas Cara Delevingne, por Van Damme shfaqet nga

Dhjetëra paparacë ishin duke ndjekur modelen Cara Delevigne teksa po ecte në aeroportin e “LAX”, kur aktori i famshëm belg, Jean Claude Van Damme, shfaqet papritmas.

“Më falni, më falni, jam më i famshëm”, u thërret paparacëve aktori i filmave aksion, ndërsa ata ia kthejnë duke brohoritur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007235050201416
array(1) { ["section"]=> string(97) "paparacet-shkojne-pas-cara-delevingne-por-van-damme-shfaqet-nga-hici-dhe-ja-cfare-ben-video-37412" }