"Paparaci" i vëzhgon, Besi dhe Xhensila “kapen mat” në Londër (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:46 02-01-2017

Bes Kallaku dhe e fejuara  e tij Xhensila Myrtezaj janë “kapur mat” nga paparaci në Londër, pasi të dy së bashku dolën nga Piano Bar.

Siç duket “paparacët” dhe në Londër i kanë vëzhguar dhe nuk kanë nguruar të bëjnë një shkrepje, raporton Newsbomb.al.

Çifti duket shumë i lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku të veshur me rrobat e përshtatshme dhe të kapur dorë për dore kanë shijuar pamjet fantastike të një ndër qyteteve më të bukura të Europës./Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027483940124512
array(1) { ["section"]=> string(67) "paparaci-i-vezhgon-besi-dhe-xhensila-kapen-mat-ne-londer-foto-64448" }