Paparaci "kap" në fshehtësi deputetët e Kuvendit, spikasin getat dhe pantallonat e politikaneve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:38 12-02-2017 Paparaci

Politikanët shqiptarë kanë qenë në qendër të vëmendjes për veshjet e tyre të veçanta por edhte të shtrenjta.

Këtë të enjte në Kuvend, paparaci i “Panorama” ka "kapur" pantallonat e ministres së Kultures, Mirela Kumbaro, por edhe getat e ministres Milena Harito, të cilat janë shumë të veçanta.

Ndërsa Deputetja Majlinda Bregu, i ka të shpeshta  takimet me deputetet e kampit tjetër. I tillë është edhe momenti kur ajo është duke biseduar me deputetin e PDIU­-së, Aqif Rakipi.

 bv.jpgrbfg.jpgrtgbv.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085921287536621
array(1) { ["section"]=> string(98) "paparaci-kap-ne-fshehtesi-deputetet-e-kuvendit-spikasin-getat-dhe-pantallonat-e-politikaneve-68487" }