Para 8 tetorit publikohet edhe një tjetër këngë për Kombëtaren (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:05 06-10-2015

Ndeshja e 8 tetorit Shqipëri-Serbi është parë si një mundësi e mirë nga disa këngëtarë për të publikuar nga një këngë me temë patriotike.

“Shqipëri o nëna ime” është këngë me e fundit e publikuar nga Arta Bajrami, Gold AG dhe Don Arbas kushtuar Kombëtares shqiptare. 

Lexo edhe: Bëhuni pjesë e konkursit të Newsbomb.al për ndeshjen Shqipëri-Serbi

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0087120532989502
array(1) { ["section"]=> string(74) "para-8-tetorit-publikohet-edhe-nje-tjeter-kenge-per-kombetaren-video-22494" }