Para kamerave “shahen e grihen” por ja çfarë bëjnë jashtë tyre opinionistët e njohur

Publikuar tek: aktualitet, më 15:52 09-05-2017 Para kamerave “shahen e grihen” por ja çfarë bëjnë jashtë tyre opinionistët e njohur

Andi Bushati, Armand Shkullaku dhe Baton Haxhiu, tre nga opinionistët politik më të njohur në vend janë parë  të  darkojnë  të tre bashkë në një nga restorantet e kryeqytetit. Ata në studio të ndryshme televizive debatojnë ashpër e përplasen me tone të forta, por duket se jashte kamerave ata janë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Në foto tre analistët shihen të shoqëruar nga dy miq të tyre, Renis Hasho dhe Arban Hadani pronarët e restorantit ku figurat e njohura të ekranit shqiptar kanë darkuar mes tyre.

Nuk dihet nëse kjo darkë mes “armiqve” televiziv ka një kuptim politik përtej shoqërisë së tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmet i fuqishëm në juglindje të Shqipërisë
Aksident në Librazhd, përplaset makina me kamionin në urën e Murashit, një i plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.010154962539673
array(1) { ["section"]=> string(88) "para-kamerave-shahen-e-grihen-por-ja-cfare-bejne-jashte-tyre-opinionistet-e-njohur-78019" }