Para kuvendit gëlojnë protestuesit, shikoni ç’po ndodh tani në taracë të godinës parlamentare (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:12 18-12-2017 Para kuvendit gëlojnë protestuesit, shikoni ç’po ndodh tani në taracë të godinës parlamentare (FOTO)

Ndërsa sapo ka nisur seanca parlamentare, ku ndër pikat që do trajtohet është edhe votimi i kryeprokurori i ri i përkohshëm, ajo që bien në sy janë masat e rrepta dhe të shtuara të policisë.

Në maje të taracës së godinës së parlamentit të Shqioërisë janë vënë re forca policie që monitorojnë nga lart godinës për të shmangur ndonjë incident.

Në këtë protestë janë vënë edhe edhe kordonë të shumtë policie dhe masa të rrepta duke bllokuar disa akse kryesore të Tiranë.   

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089647769927979
array(1) { ["section"]=> string(104) "para-kuvendit-gelojne-protestuesit-shikoni-c-po-ndodh-tani-ne-tarace-te-godines-parlamentare-foto-103478" }