“Para ndërhyrjeve”, del FOTO e Marina Farës që do ju lë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:01 18-07-2017 “Para ndërhyrjeve”, del FOTO e Marina Farës që do ju lë pa fjalë

Në këtë fotografi më poshtë është këngëtarja e mirënjohur shqiptare Eli Fara dhe vajza e saj Marina Fara.

Kjo foto që ka qarkulluar në internet dhe ka marrë epitetin si “Marina Fara para operacioneve”, tegon ndryshimin e madh që ka pësuar vajza e Eli Farës, sot një nga emrat më të përfolur në shoëbizin shqiptar.

ey34y35y35y56yu.jpg

A vini re ndonjë ndryshim të madh? Shikoni edhe këto foto aktuale.

rfthe4thye4hy45hy.jpg

erye45y345y5y3e5y.jpg

wert345ygfy4556y.jpg

rgt3t34t34t34t.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.06542706489563
array(1) { ["section"]=> string(67) "para-nderhyrjeve-del-foto-e-marina-fares-qe-do-ju-le-pa-fjale-86580" }