Para pak javësh u kap duke thithur cigare hashashi, çfarë bën kësaj radhe Malia Obama të habit

Publikuar tek: bota, më 13:26 05-09-2016 Para pak javësh u kap duke thithur cigare hashashi, çfarë bën kësaj radhe Malia Obama të habit

Vetëm pak javë më parë, vajza e Barack Obama-s, Malia, u kap duke thithur një cigare hashash në festivalin e “Lollapalooza”, në Chicago.

Por, dje ajo mori pjesë një tjetër festival në Philadelphia, ku u paraqit e veshur me një bluzë mbi të cilën shkruhej: “Duhani vret”.

Ndoshta, Malia është penduar për veprimin e saj dhe si vajza e presidentit amerikan ndjen detyrimin të përcjellë mesazhe të tilla të ndjeshme në publik.

maliaoki.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes shqiptarësh, atentat 38 vjeçarit në Napoli
Pas takimit të G-20, Obama ‘’8 me 2’’ shmangësve të taksave »
Article Logic
Execution time: 0.011226892471313
array(1) { ["section"]=> string(99) "para-pak-javesh-u-kap-duke-thithur-cigare-hashashi-cfare-ben-kesaj-radhe-malia-obama-te-habit-51953" }