“Para tyre dorëzohem pa kushte”, Eni Çobani rrëfen një sekret të saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:49 22-10-2016 “Para tyre dorëzohem pa kushte”, Eni Çobani rrëfen një sekret të saj

Eni Çobani ka rrëfyer një sekret të vogël të saj, adhurimin që ka ndaj luleve.

Teksa ka postuar një foto në një vend të mbushur plot me lule juristja ka rrëfyer se ndihet e mbushur plot me ngjyra.

“Para atyre dorëzohem pa kushte me mrekullojnë me ngjyrat, format dhe lulëzimin e tyre në çdo stine LULET.

 Sa herë i kam në dorë apo përreth ndihem e mbuluar me ngjyra”.

eni_3.pngeni_2.pngeni_cobani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034525871276855
array(1) { ["section"]=> string(71) "para-tyre-dorezohem-pa-kushte-eni-cobani-rrefen-nje-sekret-te-saj-57034" }