Parajsa në tokë, vila super luksoze me dy pishina mbi njëra-tjetrën (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:18 13-05-2016 Parajsa në tokë, vila super luksoze me dy pishina mbi njëra-tjetrën (Video)

Një nga vilat më të veçanta në botë gjendet në Portugali dhe ka marrë emrin “The Ëall House”, apo Shtëpia Mur.

Një nga veçantitë e saj është padyshim pishina me dysheme prej xhami që qëndron “pezull” mbi një pishinë të dytë duke të dhënë ndjesinë se po pluskon në ajër.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013792037963867
array(1) { ["section"]=> string(78) "parajsa-ne-toke-vila-super-luksoze-me-dy-pishina-mbi-njera-tjetren-video-40384" }