Paralajmërimi i frikshëm i Blushit:Ja çfarë pritet të ndodhë javën që vjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:08 09-04-2017 Paralajmërimi i frikshëm i Blushit:Ja çfarë pritet të ndodhë javën që vjen

Kreu i Libras, Ben Blushi pak minuta më parë ka bërë një deklaratë të frikshme në profilin e tij në facebook duke paralajmëruar një “kaos” për javën që vjen.

Në postimin e tij në facebook ai tregohet mjaft pesimist për sa i përket situatës aktuale politike dhe përpjekjeve që po bëhen për rrregullimin e saj. “KRIZA PO HYN NË KRIZË. Duke nisur nga kjo javë mund të kthehemi në një Republikë pa institucione. Mund të mos kemi Qeveri, mund të mos kemi Veting, mund të mos kemi President dhe mund të mos kemi Zgjedhje. Askush nuk po negocion dhe askush nuk do të negociojë. Shqipëria po shkon në rënie të lirë. Edhe vetë kriza po hyn në krizë”, shkruan Blushi.

111111111.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071330070495605
array(1) { ["section"]=> string(80) "paralajmerimi-i-frikshem-i-blushit-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-javen-qe-vjen-74615" }