Paralajmëron gazetari gjerman i BILD: Nesër publikoj PËRGJIME të reja

Publikuar tek: aktualitet, më 15:56 16-06-2019 Paralajmëron gazetari gjerman i BILD: Nesër publikoj PËRGJIME të reja

Gazetari gjerman i gazetës Bild, Peter Tiede ka paralajmëruar se nesër do të publikojë të tjera pjesë nga dosja 339.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Tiede shkruan se  nesër pasdite në Bild do të publikohen përgjime për krimin elektoral në Shqipëri.

‘Përgjime të reja për krimin elektoral në Shqipëri: Nesër pasdite…. Si Shqiptar unë do të shikoj në bild.de të hënën pasdite’, shkruan gazetari.

Kujtojmë se pak javë më parë prestigjiozia gjermane ‘Bild’ publikoi disa audiopërgjime të reja lidhur ‘Dosjen 339’ një nga çështjet. Në përgjime dëgjohej Astrit Avdylaj, i cili kërkonte që miku i tij, Elton Arbana të jetë pjesë e listës së deputetëve në Durrës, dhe vë në dukje mbështetjen që familja Avdyli ka për deputetin Ilir Ndraxhi.

Screenshot_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025481939315796
array(1) { ["section"]=> string(75) "paralajmeron-gazetari-gjerman-i-bild-neser-publikoj-pergjime-te-reja-168443" }