Paralizohet aeroporti i Rinasit, prej orësh mbi 1000 pasagjerë pa marrë përgjigje

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:09 13-01-2017 Paralizohet aeroporti i Rinasit, prej orësh mbi 1000 pasagjerë pa marrë përgjigje

Prej orësh, qytetarët nga e gjithë Shqipëria presin të nisin fluturimin e tyre por deri tani asnjë fluturim nuk është realizuar. Të gjitha fluturimet e linjës, Tiranë- Romë u anuluan.

Pasagjerët u shprehën të indinjuar pasi një pjesë e madhe ishin me fëmijë dhe pritja është e pajustifikuar.

Askush nuk ka denjuar t’i informojë qytetarët për këtë ngërç. E vetmja gjë që shkruhet nëpër monitore është një njoftim për vonesë por asnjë shpjegim dhe asnjë orar lidhur me nisjen e fluturimeve.

Sipas vetë pasagjerëve, qielli është i hapur, por mesa duket, në aeroport presin të dalë dielli.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policët gjejnë kohë për argëtim, efektivët e Tiranës bëjnë plakun e dëborës që s'ishte parë që prej vitit '85
FOTO E DITËS: Kjo nuk lyp as bukë as ujë, ç’patët me të o milet! »
Article Logic
Execution time: 0.01282000541687
array(1) { ["section"]=> string(86) "paralizohet-aeroporti-i-rinasit-prej-oresh-mbi-1000-pasagjere-pa-marre-pergjigje-65385" }