Parandalohet krimi në Durrës/ 55-vjeçari kërcënon me thikë një person, ndërhyn policia

Publikuar tek: aktualitet, më 09:17 20-11-2019 Parandalohet krimi në Durrës/ 55-vjeçari kërcënon me thikë një person, ndërhyn policia

Policia ka parandaluar një krim në Durrës, raporton Newsbomb.al.

Mësohet se një person ka kërcënuar me thikë shtetasin me iniciale K.R., 41 vjeç.

Fatmirësisht blutë kanë ndërhyrë në kohë dhe kanë vënë në pranga 55-vjeçarin. Gjithashtu policia ka sekuestruar thikën.

Ndërkaq, 55 vjeçari N.T, akuzohet për veprat penale "Mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta” dhe "Kanosja".

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043649196624756
array(1) { ["section"]=> string(91) "parandalohet-krimi-ne-durres-55-vjecari-kercenon-me-thike-nje-person-nderhyn-policia-186519" }