Parandalohet vrasja e të riut në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:38 18-06-2015 Parandalohet vrasja e të riut në Korçë

Policia e Korçës ka mundur të parandalojë vrasjen e një personi. Pas një konlikiti midis dy të rinjve, 27 vjeçari Roland Andri ka shkuar në banesë dhe ka marrë pushkën. Ai ka qëlluar në drejtim të 29-vjeçarit E.D, por fatmirësisht policia ka mbërritur në kohën e duhur duke  parandaluar krimin. Policia ka arrestuar 27-vjeçarin i cili akuzohet “Për vrasje të mbetur në tentativë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Xhamia e re e Dragostunjës, Rama: Vepër e realizuar me kontributet e besimtarëve dhe jo besimtarëve
Durrës, shpëtohen 5 të rinj nga Kosova, rrezikuan të mbyten »
Article Logic
Execution time: 0.012811183929443
array(1) { ["section"]=> string(44) "parandalohet-vrasja-e-te-riut-ne-korce-13929" }