Parashikimi i motit, çfarë pritet nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 23:43 23-07-2019 Parashikimi i motit, çfarë pritet nesër Parashikimi i motit

Instituti Meteorologjik Ushtarak, ka publikuar se si do të jetë moti ditën e nesërme më 24 korrik 2019.

Sipas IGJEUM, mundësia për ndonjë shtrëngatë gjatë pasditeve në terrenet malore është mjaft e vogël.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.24) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 33 °C

në vendet e ulëta: 21 / 37 °C

në vendet malore: 18 / 32 °C 

temperature.jpg

reshjet.jpg

harta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074717998504639
array(1) { ["section"]=> string(45) "parashikimi-i-motit-cfare-pritet-neser-173148" }