Parashikimi i motit, ja sa shkojnë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:22 06-07-2019 Parashikimi i motit, ja sa shkojnë temperaturat sot

Sipas parashikimit nga Instituti i Gjeoshkencave, ditën e sotme nuk priten reshje shiu, ndërsa temperaturat vijojnë të jenë të larta.

Parashikimi:  

Sot (e shtunë dt.06) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Sot  temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 32 °C

në vendet e ulëta: 18 / 37 °C

në vendet malore: 14 / 33 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067739486694336
array(1) { ["section"]=> string(57) "parashikimi-i-motit-ja-sa-shkojne-temperaturat-sot-171289" }