Parashikimi i motit, ja si do jenë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:26 29-03-2018 Parashikimi i motit, ja si do jenë temperaturat sot

Mesa duket ditët pranverore erdhën. Meteorologët parashikojnë rritje temperaturash që nga dita e sotme.

Sipas Meteoalb,gjatë gjithë ditës, moti vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare, më të dukshme në Veri – Verilindje.

Temperaturat me rritje të lehtë mëngjesi, por më e ndjeshme rritja gjatë mesditës kur maksimumi ngjitet mbi 21°C.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagosje me armë zjarri në Shkodër (EMRI-DETAJE)
TRAFIKONTE të mitur dhe falsifikonte pasaporta, ARRESTOHET në Tiranë vlonjati i shumëkërkuar (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010000944137573
array(1) { ["section"]=> string(57) "parashikimi-i-motit-ja-si-do-jene-temperaturat-sot-114877" }