Parashikimi i motit, ja si do variojnë temperaturat

Publikuar tek: aktualitet, më 10:33 02-01-2017 Parashikimi i motit, ja si do variojnë temperaturat

Moti mbi vendin tonë parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta.

Era pritet te jete me drejtim Veri-Veriperëndim 1-25m/sek, shoqëruar me mjegulline nëpër lugina. Deti do të jetë i forcës 6 më lartësi vale 5 metër. Temperaturat parashikohen të jenë:

tempr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LAJMI NË NEWSBOMB.AL/ Qytetari i shkroi Tahirit në Facebook, reagon menjëherë policia: Ja si qëndron e vërteta
OSHEE njofton zgjidhjen e problemit të kabinës private: Jemi në gatishmëri, 1800 punonjës në terren »
Article Logic
Execution time: 0.0097949504852295
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-ja-si-do-variojne-temperaturat-64404" }