Parashikimi i motit, mësoni si do jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:35 03-12-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do jetë dita sot

Ditën e sotme priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës dhe lokalisht mesatare në qaqet Dibër, Lezhë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, Vlorë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 16 °C
në vendet e ulëta: 11 / 14 °C
në vendet malore: 3 / 11 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, në zona të kufizuara të pjesës veri-lindore malore deri e fortë.78544810_1521620771325097_2689611406696775680_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032485008239746
array(1) { ["section"]=> string(53) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-jete-dita-sot-188195" }