Parashikimi i motit, mësoni si do jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 09:36 16-01-2018 Parashikimi i motit, mësoni si do jetë sot

Gjatë ditës së sotme priten vranësira dhe reshje të përkohshme në të gjithë territorin, më të dukshme në zonat qendrore.  

Edhe pasditja vijon me vranësira e reshje të përkohshme në pjesën më të madhe të vendit, më të dukshme në perëndim të tij; kushte që vijojnë deri në mesnatë kur reshjet përfshijnë sërisht gjithë territorin.

Temperaturat e ajrit do jetnë të ulëta gjatë mëngjesit, kryesisht në zonat veriore por mbeten thuajse konstante gjatë mesditës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Favorizoi një drejtues mjeti, arrestohet një efektiv policie në Tiranë (EMRI)
Po çonte mbesën në shkollë, gjyshja nga Elbasani masakrohet nga qentë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012736082077026
array(1) { ["section"]=> string(48) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-jete-sot-106721" }