Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat natën e ndërrimit të viteve

Publikuar tek: aktualitet, më 07:54 31-12-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat natën e ndërrimit të viteve

Vendi ynë sot do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por mundësitë për reshje shiu janë të pakta.

Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rënie të ndjeshme ku do variojnë: në zonat malore nga -5ºC deri në 04ºC, në zonat e ulëta nga -1ºC në 11ºC dhe në zonat bregdetare nga 04°C në 11ºC.

Era do të jetë me drejtim Verilindje me shpejtësi 15m/s.

Ndërsa në Kosovë moti do të jetë i kthjellët me alternime vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia sqaron 'rrëmbimin' në “Don Bosco”: Dy djemtë futën me forcë babain në makinë, po abuzonte me pijen në lokal
‘Për Shqipërinë e fëmijëve’, Rama publikon VIDEON e ëmbël dedikuar 2020 »
Article Logic
Execution time: 0.012917995452881
array(1) { ["section"]=> string(88) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jene-temperaturat-naten-e-nderrimit-te-viteve-190791" }