Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:10 29-03-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot Foto ilustruese

Ditën e sotme pritet të ketë reshje të dobëta në të gjitha qarqet.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në veri dhe juglindje reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 14 °C

në vendet e ulëta: 8 /13 °C

në vendet malore: 2 / 9 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.


91404906_1637342026419637_3805918018752479232_o_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090599060058594
array(1) { ["section"]=> string(64) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jene-temperaturat-sot-200475" }