Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:10 02-04-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot Foto ilustruese

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga reshje të dobëta shiu.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në veri dhe në lindje, në lartësitë mbi 300 metër, reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 3 / 12 °C

në vendet e ulëta: 2 /13 °C

në vendet malore: -6 / 9 °C

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

92099464_1641236406030199_2450244212046692352_o.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0096218585968018
array(1) { ["section"]=> string(64) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jene-temperaturat-sot-200996" }