Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:13 03-06-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jenë temperaturat sot

Sot priten reshje të dobëta ose lokalishtë dobëta në disa qarqe të vendit.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale pritet të shënohen në vendet e ulëta 26°C, ndërsa ato minimale në vendet malore 5°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 23°C

në vendet e ulëta: 12 / 26°C

në vendet malore: 5 / 18 °C

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

101717366_1698677746952731_1915788557725728768_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011115074157715
array(1) { ["section"]=> string(64) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jene-temperaturat-sot-208852" }