Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita e sotme

Publikuar tek: aktualitet, më 07:39 12-12-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita e sotme

Sot priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, në terrenet malore, në përgjithësi, reshjet do të jenë në formë dëbore.

Ndërsa era pritet të fryjë mesatare dhe në zonat bregdetare e fortë.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 14 °C
në vendet e ulëta: 6 / 13 °C
në vendet malore: 0 / 7 °C

ERA

Era pritet të fryjë mesatare, ndërsa në bregdet deri e fortë.

80101275_1531300097023831_2483186568257339392_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029976844787598
array(1) { ["section"]=> string(60) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-e-sotme-189155" }