Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:14 22-01-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Ditën e sotme nuk priten reshje.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale do të rregjistrohen në vendet e ulëta, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore. 

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 2 / 12 °C
në vendet e ulëta: 1 / 11 °C
në vendet malore: -1 / 6 °C


ERA

Pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070681571960449
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-sot-192770" }