Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 08:04 18-02-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Ditën e sotme nuk priten reshje.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 15 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore 3 gradë celcius.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 / 14 °C
në vendet e ulëta: 5 / 15 °C
në vendet malore: 3 / 13 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë.

86374382_1600125800141260_3110514353414078464_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087168216705322
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-sot-195576" }