Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 08:11 22-02-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Sot nuk priten reshje shiu.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 14 gradë celcius, ndërsa temperaturat minimale në vendet malore -2 gradë celcius.


TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 4 / 13 °C
në vendet e ulëta: 1 / 14 °C
në vendet malore: -2 / 6 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare ndërsa nesër (e shtunë, dt.22) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë në të gjithë vendin.

 

87218876_1603859739767866_5939155174332301312_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085639953613281
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-sot-196032" }