Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:05 01-10-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Dita sot parashikohet të ketë mot me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Përgjatë relieveve malore në Veri dhe në qendër të vendit reshje shiu të izoluara me intensitet të ulët.

Era do të fryjë nga kuadrati i Jugut me shpejtësi mesatare 2-6m/sek, e cila hera-herës do të fitojë intensitet deri në 10m/sek.

Temperaturat parashikohen:

zonat malore 7°C deri në 22°C

zonat e ulëta 8°C deri në 25°C

zonat bregdetare 11°C deri në 25°C

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010924100875854
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-sot-222275" }