Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:48 22-11-2020 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë dita sot

Gjatë ditës së sotme do të kemi mot kryesisht të kthjellët por të ftohtë.

Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e para të mëngjesit përgjatë luginave.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1-6m/sek, e cila hera-herës në veriperëndim dhe përgjatë zonave luginore në veri ( kryesisht në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë) erë e vrullëshme  15-20m/sek.

auto_parashikimiiii1605996734.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-deputeti i PD-së u nda nga jeta, Astit Patozi: Iku një qytetar race
Një tjetër humbje e madhe, COVID i merr jetën profesorit të Shkencave Gjeologjike »
Article Logic
Execution time: 0.013066053390503
array(1) { ["section"]=> string(56) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-dita-sot-228656" }