Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë e diela

Publikuar tek: aktualitet, më 23:14 14-09-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë e diela

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, dita e nesërme pritet  të jetë në ndikimin e masave ajrore të ngrohta.

Nuk do të ketë reshje shiu dhe era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

RESHJET

Nesër (e diel, dt.15) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

71149332_1443425892477919_6482818516981383168_o.jpg

 

ERA

Nesër (e diel, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02108097076416
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-jete-e-diela-178470" }