Parashikimi i motit, mësoni si do të nis java

Publikuar tek: aktualitet, më 23:01 09-06-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do të nis java

Dita e nesërme pritet të jetë me diell. Ndërkohë temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 35 gradë dhe minimale në vendet malore 14 gradë.

RESHJET

Nesër në përgjithësi, nuk priten reshje.

Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më e mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre sot dhe neser pasdite.

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 32 °C

në vendet e ulëta: 19 / 35 °C

në vendet malore: 14 / 28 °C

ERA

Nesër era do të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

62234173_1364536737033502_4366037915143241728_o.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026428937911987
array(1) { ["section"]=> string(51) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-nis-java-167587" }