Parashikimi i motit, mësoni si do të nis java

Publikuar tek: aktualitet, më 07:42 09-12-2019 Parashikimi i motit, mësoni si do të nis java

Ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjithë vendin.

Në lartësitë mbi 1600 metër, reshjet do të kthehen në dëborë me intensitet të ulët.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 9 / 16 °C
në vendet e ulëta: 6 / 15 °C
në vendet malore: 1/ 9 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në bregdet.78300404_1527990024021505_8427437734171246592_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.081180095672607
array(1) { ["section"]=> string(51) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-do-te-nis-java-188818" }