Parashikimi i motit, mësoni si nis java

Publikuar tek: aktualitet, më 07:45 19-08-2019 Parashikimi i motit, mësoni si nis java

Instituti i Gjeoshkencave parashikon se ditën e sotme nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 31 °C

në vendet e ulëta: 19 / 32 °C

në vendet malore: 13 / 29 °C.

ERA

Sot era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_m21566163866.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17807698249817
array(1) { ["section"]=> string(45) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-nis-java-175746" }