Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë këtë të dielë para se të bëni plane

Publikuar tek: aktualitet, më 09:29 04-03-2018 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë këtë të dielë para se të bëni plane

Dita e sotme parashikohet të jetë me vranësira deri në mbrëmje ku shirat e dobët do të përfshijnë të gjithë vendin. Ndërsa në veri reshjet e shiut do të jenë më intensive.

Sipas Mateoalb temperaturat e ajrit do të luhaten nga 0 gradë celsius mëngjesi në zonat e thella malore deri në 9-10 gradë celsius në zonat bregdetare.

E diela nuk do të sjellë ndryshime të ndjeshme të vlerave termike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fluturonte në autostradë me 212 km/orë, policia kap të riun nga Tirana me “Benzin” luksoz
Vrau burrin dhe vjehrrën e dashnores, gruaja e Kasëm Pirjasit bën gjestin që nuk pritej në gjykatë »
Article Logic
Execution time: 0.01263689994812
array(1) { ["section"]=> string(87) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-kete-te-diele-para-se-te-beni-plane-112144" }