Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:38 13-01-2019 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot Foto ilustruese

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme dominojnë të gjithë vendin gjatë paradites.

Pasditja dhe mbrëmja do të vijojnë me alternime kthjellimesh dhe vranësira më të dendura në ekstremin Verior duke rreziluar reshje të dobëta dëbore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë mesatare në tokë e deri e fortë në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Perëndimor-Jugperëndimor, duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes duke luhatur vlerat ekstremale ditore nga -7 në 10 gradë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e 'Benz-it' në Krujë, policia jep informacion: Ja si ndodhi
Përfshihet nga zjarri tregu industrial në Durrës, dyshimet e para »
Article Logic
Execution time: 0.010706186294556
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-148575" }