Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:21 17-01-2019 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot Foto ilustruese

Kthjellime dhe vranësira kalimtare dominojnë orët e para të ditës në të gjithë territorin. Pasditja dhe mbrëmja sjellin shtim të vranësirave fillimisht në Jug dhe gjatë natës në të gjithë vendin.

Gjatë natës vranësirat mbeten prezent në të gjithë vendin. Sipas Meteoalb era do të fryjë  me shpejtësi deri në 30 km/h nga drejtimi Juglindor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Temperaturat e ajrit do të rriten sërsish në të dy vlerat duke luhatur ekstremumet ditore nga -8 gradë deri në 14 gardë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Laborator kanabisi në dyqanin e Ali Baba, kapet i riu shqiptar në Skoci (EMRI)
Niko Peleshi me stafin, MESAZH lamtumire pas shkarkimit zyrtar: Orët e gjata në zyrë ishin me debate dhe dhimbje koke...Mirënjohje pafund »
Article Logic
Execution time: 0.01230001449585
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-149130" }