Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:21 21-02-2019 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot Ilustruese

Kthjellime dhe vranësira të lehta dominojnë në të gjithë vendin, por vranësira të shpeshta shfaqen në zonat malore, përgjatë kufirit Lindor.

Ky stabilitet i atmosferës do të na shoqërojë deri vonë pasdite ku vranësirat shtrihen pothuajse në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb era do të fryjë e lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 km/h duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

Temperaturat e ajrit janë rritur në mëngjes, por rritje të lehtë sjell mesdita duke variuar nga -1 deri në 19 gradë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007108211517334
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-153607" }