Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:25 15-09-2019 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Sipas Institutit të Gjeoshkencave të dielën nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

 

Temperaturat

Të dielën temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 21 / 30 °C

në vendet e ulëta: 19 / 31 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

Era

Të dielën era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

auto_71149332_1443425892477919_6482818516981383168_o1568496361.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02313494682312
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-178477" }