Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot

Publikuar tek: aktualitet, më 06:17 18-10-2019 Parashikimi i motit, mësoni si pritet të jetë sot Foto ilustruese

Sipas Institutit të Gjeoshkencave ditën e sotme (e premte dt.18) nuk priten reshje në të gjithë qarqet (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Sot (e premte dt.18) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 23 °C

në vendet e ulëta: 14 / 25 °C

në vendet malore: 10 / 22 °C

ERA

Sot (e premte dt.18) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

73054960_1473367346150440_3354504058156089344_n.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01709508895874
array(1) { ["section"]=> string(55) "parashikimi-i-motit-mesoni-si-pritet-te-jete-sot-182525" }