Parashikimi i motit, mësoni surprizat, ja ç’ndodh në mbrëmje

Publikuar tek: aktualitet, më 06:36 09-04-2018 Parashikimi i motit, mësoni surprizat, ja ç’ndodh në mbrëmje

Foto ilustruese

Moti mbetet kryesisht i kthjellët deri pas mesditës, kur vranësirat shtohen gradualisht në të gjithë vendin. Vonë në mbrëmje dhe gjatë natës shfaqet mundësia për shira të dobët në zonat veriore.

Sipas Meteoalb, era do të fryjë mesatare me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Temperaturat e ajrit sjellin një rritjet të lehtë gjatë mëngjesit, por rënie me 1-2 gradë celcius sjellin orët e mesditës në zonat Qendrore dhe Jugore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I telefonuan me numër privat, djali nga Kurbini nuk e lë me kaq, merr vendimin të denoncojë
“E thirrën në emër dhe e futën në makinë”, xhaxhai tregon ngjarjen e rrëmbimit të 11-vjeçarit shqiptar »
Article Logic
Execution time: 0.010802984237671
array(1) { ["section"]=> string(65) "parashikimi-i-motit-mesoni-surprizat-ja-c-ndodh-ne-mbremje-116198" }