Parashikimi i motit për ditën e sotme, bien temperaturat

Publikuar tek: aktualitet, më 08:30 15-02-2017 Parashikimi i motit për ditën e sotme, bien temperaturat

Vendi ynë do të dominohet nga moti i kthjellët gjatë gjithë ditës së sotme dhe herë pas here do të ketë edhe vranësira të lehta.

Po ashtu edhe pasditja do të dominohet nga moti i kthjellët në të gjithë ultësirën perëndimore duke lënë me kthjellime dhe vranësira të pakta zonat malore përgjatë kufirit Lindor.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë një rënie të lehtë si në orët e mëngjesit edhe në të mesditës. Era do të fryjë mesatare gjatë ditës dhe herë pas here e fortë gjatë natës duke arritur shpejtësinë maksimale 45 km/h nga drejtimi permanent Lindor, kjo do të bëjë që në brigjet detare të gjenerohet dallgëzim mbi 4 ballë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I dëmtuar në trup dhe kokë, gjendet i pajetë një person në mes të qytetit (Emri)
Merrnin para për kolaudimin e mjeteve, arrestohen 6 persona (Emrat) »
Article Logic
Execution time: 0.010839223861694
array(1) { ["section"]=> string(61) "parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-bien-temperaturat-68751" }