Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 11-02-2017 Parashikimi i motit për ditën e sotme, ja si do të variojnë temperaturat

Vendi ynë do të dominohen nga mot i kthjellet e vranësira të lehta e kalimtare ndërsa me vranësira më të dukshme do te paraqitet moti për zonat malore lindore të vendit.

Parashikohet që, pjesa e dytë e ditës të përmirësojë më tej kushtet atmosferike duke bërë që i gjithë territori i vendit të dominohet nga moti i kthjellët por i ftohtë.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie të lehtë gjatë mëngjesit por mesdita nuk sjellë ndryshim të temperaturave në vend.

Era do të fryjë e lehtë si në tokë dhe në det duke arritur shpejtësinë 20 km/h nga drejtimi Lindor, për pasojë në brigjet detare, kryesisht ato Joniane do të gjenerohet dallgëzim i ulët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hapen 1 mijë vende pune në administratë, ja si të aplikoni dhe dokumentacioni që duhet të dorëzoni
I riu nën e efektin e drogës godet me thikë shokun në Tiranë, 24-vjeçari në gjendje të rëndë për jetën (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.0097501277923584
array(1) { ["section"]=> string(77) "parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-ja-si-do-te-variojne-temperaturat-68409" }